KOLLEKTSIOON NR. 15

Uus sõltumatult isepäine Kollektsioon “15” kannab alapealkirja “Kiirusta aeglaselt”.

Kollektsioon on inspiratsiooni kogunud kiirustamata.  Põhiliseks eesmärgiks oli luua kiirmoest sõltumatu, isikupärane ja tasakaalukas tervik. Fookusesse on seatud värvide valik, mugavad lõiked ja mäng detailidega.

Kollektsiooni põhivärvid on monokroomsed, aksentvärvideks on erinevad terrakota toonid. Pärliks on floristilise mustriga mitmevärviline kangas, millest on valminud erinevad kleidid ja seelikud.

Enamus kollektsiooni rõivaid on kantavad igal aastaajal. Uus ja praktiline toode on kergest kilekangast vihmamantel. Lõiked on kuni viimse detailini hoolsalt läbi mõeldud, andes rõiva kandjale enesekindluse ja positiivse laengu. Kollektsioonis ei puudu ka juba tuttavad nn basic tooted nagu T-särgid, sviitrid ja pusad. Ägedaks uustulnukaks on šifoonkangast suurte pealeõmmeldud taskutega pealisseelik, mida sobib kanda nii seelikute kui pükste peal, tehes rõivastuse põnevalt kihiliseks. Pükste uus lõige on alt laieneva joonega ja kõrgendatud vöökohaga, mis kindlustab hea ning mugava istuvuse.

 Võta aega iseendale- loovust ja rõõmsat meelt igasse päeva!

Ehted: Krista Lehari ja Birgit Skolimowski
Fotod: Mari Rostfeldt
Meik ja soengud: Raily Rajaväli
Modellid: Mete ja Herman