KOLLEKTSIOON NR. 12

 

“Südamest armunud” kannab järjekorra numbrit “12”. Kollektsioon on inspiratsiooni ammutanud armastusest, kus on mängus erinevad emotsioonid nagu kirg, rõõm ja nauding.
“(Armu)otsingud” jätkuvad uue kollektsiooni värvides, mustrites ja ka lõigetes. Toonid on selged ja puhtad, põhivärvideks on must, valge ja hall ning aksendiks erinevad punased. Kollektsioon “12″ on armunud ennekõike iseendasse, mis on kütkestavalt kirglik ning püüdes veetlevalt teiste pilke enda suunas.
Kangaste valik on suurem kui kunagi varem- leidub põnevat mustrimöllu ning ägedaid struktuurseid kangaid, aga valikus olemas ka ühevärvilised ja rahulikud toonid.
Kõiki neid erinevaid kangaid ja mustreid seob varkkilik modernne ja minimalisltik lõikejoon, mis annab kandjale enesekindla olemise ning ning toob igapäevaellu mõnusalt hooletut elegantsi.
Graafikas on kasutatud moejoonistuslikku käekirja ja piprateraks mõtlemapanevaid sõnumeid, näiteks ladina keeles “Acum in meta foeni quaerere” (e.k. Nõela otsimine heinakuhjast), mille ülekantud tähendus on, et ära tegele mõtetute asjadega…
VARKKI‘l on suur valik teksakangast tooteid- sirgejoonega kitsad püksid, altlaienevad kõrge vöö kohaga püksid, retrohõngulised taljejoonega seelikud, midi pikkusega pihik-kleidid ning šikid bolero-jakid.
Uudsena on kollektsioonis igapäevaselt kantavad kõrge kaelusega erivärvilised sviitrid ja soojad vihmapidavast kangast kimonost inspireeritud jakid. Ja taas on valikus kauaoodatud mugavad ja stiilsed pusad.

Ehted: Krista Lehari, Anne Aidan Roolaht, Katrin Veegen
Aksessuaarid: Gerda Retter, Stella Soomlais
Fotod: Laura Nestor
Meik ja soengud: Raily Rajaväli
Modellid: Mirjam ja Mete