KOLLEKTSIOON NR. 16

Kollektsioon „16“ kannab alapealkirja „Minu meelest…“

Kollektsioon “16” on inspiratsiooni kogunud erinevatest linnadest, moodsa arhitektuuriga Dubaist, kunsti täis Veneetsiast, romantilisest Manacorist… mägede vahel peidus olevast Sollerist jne.
Ajatult kulgev, küpselt värviküllane ning vägev.

Nii on ka värvipalett mitmekesine ja põnev, on nii musta kui valget, erinevaid rohelisi toone, royal sinist, kollast aksenti ja tasakaalustavat maheroosat.

Kollektsiooni rõivaste käekiri on minimalistlik ja ajatu ning põnevate detailidega. Hoolega valitud kangastest on disainitud kestva väärtusega rõivad.

Kleidid ja seelikud on enamasti midi või maksipikkusega, lõiked on detailselt läbimõeldud andes kandjale mugava ja turvalise olemise.

Uueks tooteliigiks on avara joonega hästiistuvad hõlm-ja seelikpüksid, mis on ideaalsed hooletut elegantsi väärtustavale inimesele. Kollektsioonis on orgaanilisest puuvillast T-särgid, ägedad sviitrid ja praktilised pusakleidid.

Veneetsia inspiratsiooni ajendil on loodud kollektsiooni minisari “Geomeetria”. Kleidid, seelikud ja kimonojakid on disainitud abstrakse geomeetrilise mustriga kangast.  Rõivad, mis annavad kandjale isikupära ja elegantsi ning eristuvad tänavapildis. 
“Geomeetria” sarja tooted on  limiteeritud tiraažiga.

Minu meelest… võiksime me veel enam väärtustada iseennast ja aega luues tasakaalu oma igasse päeva.

Carpe Diem!

Ehted: Krista Lehari
Fotod: Mari Rostfeldt
Meik ja soengud: Merlit Veldi
Modell: Lena Barbara Luhse